Marieke Dilles is een actrice die voor theater, film en televisie werkt. Tijdens draaidagen en repetities zal je haar bij ons niet aantreffen. Wel om te schrijven aan een scenario voor een film of het bewerken van theaterteksten. Daarnaast doet ze ook communicatiewerk. Zo werkte ze onder andere aan de pers- en communicatiestrategie van de campagne Dagen Zonder Vlees.
Marieke huurt al vijf jaar een ruimte in 4711; eerst via Endeavours en toen zij verhuisden naar een groter pand, heeft ze mensen rond zich gezocht om het ‘schrijverskot’ te bemannen.
“Het is hier een zeer fijne kruisbestuiving tussen architecten, schrijvers en kunstenaarscollectieven en dat vind ik heel inspirerend.”
“Vroeger werkte ik thuis, maar dat lukt niet als er nog een afwas staat of er rommel in de living ligt. Nu trek ik de deur achter mij dicht en overbrug een mentale afstand van 15 minuten naar mijn werk. Thuis had ik niet het gevoel dat ik aan het werken was. Nu kan ik echt thuiskomen en zeggen: héhé, dit was een productieve dag.”
Link: www.mariekedilles.beNico Boon is toneelschrijver, theatermaker en deeltijds docent aan Luca Drama (Campus Lemmens Leuven). Hij maakt voorstellingen over de denkkronkels van en interacties tussen mensen. Zijn werk is een weerbarstige zoektocht naar het onzegbare, naar de stilte, naar een essentie, naar relevante verhalen. Zijn meest recente stuk Komt Op, Gaat Af is een van de vier genomineerden voor de Toneelschrijfprijs 2019. Deze monoloog wordt op 29 oktober hernomen in CC Berchem en dus is Nico momenteel druk zijn tekst aan het inoefenen.
Vincent Van den Bossche is de bezieler van Vincent Company, een alternatief spreidingsbureau voor artiesten. Het bedrijf heeft één groot gezelschap (fABULEUS) en 17 individuele kunstenaars ‘in de portefeuille’ zoals dat heet, waarvoor tournees worden verzorgd met de focus op het verbinden van de juiste partners en speelplekken met het werk van de artiesten. En waarbij ‘verbinden’ staat voor ‘een juiste artistieke afstemming’.
Jonas studeerde voor regisseur/scenarist aan Sint-Lukas Brussel en werkt hier aan zijn filmscenario’s.
Sinds 2015 is hij bewoner van ons Atelier 4711 en deelt zijn ruimte met nog vijf andere mensen, het zogenoemde ‘schrijverskot’.